Personální změny od ledna 2019

Zápis: David Horáček | Aktualizováno dne: 08.01.2020 v 19:56 hod.

Partneři a zákaznici,

společně s novým rokem přicházejí změny v personálu pracovníků naší firmy. Významný je odchod servisního technika Zelenky ze společnosti, a to na základě jím podané výpovědi. Od 1. ledna 2019 tedy není Oldřich Zelenka naším zaměstnancem.

Jeho služební mobilní telefon +420 774 418 364 je nyní přesměrován na pevnou linku, kde budou přijímány Vaše objednávky k provedení servisu. Servisní úkony budou prováděny tak jako doposud, pouze v jiném složení pracovníků. Na fungování externího servisu se nyní podílí David Horáček a Michal Kubeš. Dílenský servis je prováděn v běžném režimu.

Považujeme za důležité Vás informovat a upřesnit skutečnosti o současných aktivitách bývalého zaměstnance Oldřicha Zelenky, které jsou prezentovány na sociálních sítích a webových stránkách, prokazatelně jeho jménem. Uváděnou činnost, služby, dokumenty, výrobky a jiné neměly a nemají žádnou spojitost s naší společností. Tyto činnosti jsou výhradně soukromou aktivitou bývalého zaměstnance a společnost Centrum svářecí techniky s.r.o. se od nich distancuje. Aktivity, které pan Zelenka na internetu prezentuje, nebyly a nejsou naší společností nijak podporovány.

David Horáček, jednatel

David Horáček

zpět do: firemní články